اینستاگرام
ال جی ایران
سبد خرید
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ | Wednesday 3 June 2020
صفحه اصلی     درباره ما     تماس با ما     ضمانت گلدایران     قوانین و مقررات    
ورود به سایت عضویت
اخبار     جشنواره ها
 

نهایت قدرت مکش در جاروبرقی های ال‌جی

نهایت قدرت مکش در جاروبرقی های ال‌جی

RoboSense؛ تکنولوژی مسیریاب به صورت اتوماتیک

جاروبرقی Robosense که نسل جدید جاروبرقی های سری FOLLOW ME می باشد دارای 4 سنسور فاصله سنج ات که یک سنسور در دسته جاروبرقی و 3 سنسور در بدنه آن تعبیه شده است، این جاروبرقی به صورت اتوماتیک همراه کاربر حرکت کرده و فاصله 100 سانتیمتری تا کاربر را حفظ می کند. هنگامی که فاصله بدنه از دسته جاروبرقی به بیش از 100 سانتیمتر می رسد، بدنه بطور اتوماتیک به سمت دسته جاروبرقی و در جهت حرکت کاربر پیش می رود.

تکنولوژی چرخ های تعقیب کننده

چرخ ها داراری موتور مختص به خود می باشند که به دلیل شفاف بودن، تکنولوژی آن به راحتی قابل مشاهده می باشد. این موتور کمک می کند تا جاروبرقی به راحتی و هوشمندانه به تعقیب کاربر بپردازد.

جاروبرقی بدون پاکت کمپرسور ال جی

  • اولین سیستم فشرده سازی گرد و خاک در دنیا
  • جلوگیری از پخش گرد و غبار در هنگام تخلیه
  • بالاترین زمان در حفظ قدرت مکش

سیستم فشرده سازی گرد و غبار

این ویژگی تنها مختص به جاروبرقی های کمپرسور ال جی می باشد. تیغه دوار داخل محفظه جاروبرقی کمپرسور مدام از یک سو به سوی دیگر می چرخد و سبب متراکم شدن ذرات گرد و غبار می گردد. گرد و غبار در این جاروبرقی ها سه برابر بیشتر از جاروبرقی های بدون کیسه مشابه، فشرده می شود که باعث کاهش تعداد تخلیه مخزن می گردد.

تخلیه آسان زباله

تخلیه جاروبرقی کمپرسور ال جی آسان تر و سریع تر از سایر جاروبرقی های بدون کیسه است. شستن مخزن بسیار ساده بوده و کافیست زیر شیر آب گرفته و سپس در محل سایه قرار داده شود تا کاملاً خشک شود.

توضیحات عمومی تکنولوژی کمپرسور

تکنولوژی کمپرسور که در جاروبرقی های بدون پاکت ال جی تعبیه شده است ذرات جمع آوری شده را وارد مخزن مخصوص کرده و به تکه های متراکم تبدیل می کند و در نتیجه 3 برابر بیشتر گرد و غبار را جمع آوری می کند. در این سیستم دیگر نیازی نیست مخزن جاروبرقی را مدام تخلیه کنید. هنگام تخلیه، گرد و غبار در محیط پخش نمی شود و در نتیجه تنفس را دچار اختلال نمی کند. همانطور که می دانید ذرات گرد و غبار باعث ایجاد آلرژی، آسم و سایر بیماری های تنفسی می شود. شرکت ال جی با طراحی تکنولوژی فشرده سازی کمپرسور و بکارگیری آن در جاروبرقی بدون پاکت باعث شده تا در زمان تخلیه مخزن، ذرات گرد و غبار در محیط منتشر نشود. به همین دلیل جاروهای بدون پاکت کمپرسور ال جی موفق به کسب گواهینامه کیفیت SLG آلمان و گواهینامه ضد آلرژی BAF

فیلتر HEPA13+ کربن اکتیو

هوایی که از جاروبرقی کمپرسور ال جی خارج می شود 99.95% خالص و پاکیزه است. فیلتر هپا ذرات بسیار ریز (تا 0.3 میکرون) را فیلتر می کند. لایه بندی فیلتر هپا دارای ساختار محکم و به هم فشرده ای است که به جذب بهتر ذرات گرد و غبار و عوامل آلرژی زا کمک می کند. همچنین وجود فیلتر کرن فعال، باعث از بین رفتن بوی نامطبوع محیط می شود و هوای خانه شما را پاک و تمیز نگه می دارد.

آرشیو اخبار
تلویزیون ال جی
کولرگازی ال جی
تصفیه هوا ال جی
   
   
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد. طراحی سایت : ایران طراح