اینستاگرام
ال جی ایران
سبد خرید
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ | Wednesday 3 June 2020
صفحه اصلی     درباره ما     تماس با ما     ضمانت گلدایران     قوانین و مقررات    
ورود به سایت عضویت
اخبار     جشنواره ها
 

آشپزی با سولاردام ال جی

سولاردام چیست؟

فر سولاردام ال جی محصولی است که با ویژگی منحصر به فرد و مطابق با سلیقه و ذوق ایرانی طراحی شده است. با این محصول می توانید در کمترین زمان و با بهترین کیفیت غذای باب طبع سلیقه میهمانان را فراهم نمایید.

سولار دام ال جی مجهز به تکنولوژی انحصاری هیتر ذغالی بوده که بواسطه آن به میزان ۵۰ درصد در زمان و انرژی نسبت به فرهای برقی صرفه جویی می نماید. در این تکنولوژی از رشته های کربن (ذغال) استفاده شده است. ایجاد حرارت توسط رشته های ذغال موجود در این هیتر، مانع افزایش چربی، نمک و مواد مضر غذا شده و غذایی بربشته، مغز پخت و آبدار با مصرف برق کمتر آماده می کند.

در مایکروویوهای رایج بازار، دمای گریل قابل تنظیم نبوده و همواره هنگام پخت از حداکثر حرارت گریل استفاده می شود. همچنین در حین پخت دمای گریل ثابت نبوده و کاهش و افزایش قابل ملاحظه ای دارد. این امر تاثیر منفی زیادی بر کیفیت پخت و طعم غذا دارد. ال جی با تکنولوژی جدید خود علاوه بر اینکه امکان تنظیم دمای دلخواه گریل را به کاربر می دهد، دمای تنظیم شده را ثابت نگه می دارد.

درسیستم های رایج پخت، سرعت فن کانوکشن همواره ثابت بوده و جریان هوای گرم به یک شکل به انواع غذاها برخورد می کند. این مسئله باعث می شود که پخت غذاهایی نظیر شیرینی ها که نیاز به گرمای ملایم و یکنواخت در مدت زمان ظولانی دارند با مشکل مواجه شود. ال جی با ارائه تکنولوژی انحصاری اکتیو کانوکشن، امکان تنظیم سرعت فن کانوکشن را فراهم آورده است تا کدبانوی ایرانی بتواند بهترین حالت پخت را متناسب با نوع غذا انتخاب نماید.

سولاردام ال جی با قابلیت گریل از زیر، کیفیت فر واقعی را ارائه می کند. برخلاف محصولات متداول پخت و پز، گرما تنها از بالا منتقل نمی شود بلکه از زیرنیز انتقال می یابد که باعث می شود غذاها، مزه غذای پخته شده با اجاق های سنتی را دهد (آزمایش شده توسط LGA در آلمان). این وسیله بهترین انتخاب برای غذاهایی است که نیاز به گریل از زیر دارند.

 

آشپزی با سولاردام ال جی

وب سایت "سولار دام من" با هدف گسترش تنوع غذایی و به اشتراک گذاری منوهای مختلف غذایی توسط مدل های متنوع مایکروویو ال جی ایجاد شده است.

هدف این سایت اینست که با معرفی مجموعه ای از پیش غذاها، غذاهای جدید و متنوع ایرانی و خارجی، دسر ها و سایر خوراکی ها و ارائه خدماتی نظیر: امکان اضافه نمودن دستور غذا توسط خود شما، فیلم های آموزشی، جستجوی بسیار ساده، طبقه بندی مناسب، پیشنهادهای هفتگی سرآشپز و امکان نظردهی و مشاهده نظرات دیگران، به شما در انتخاب غذایی سالم، ساده و مناسب ذائقه تان کمک کند.

شما نیز می توانید با ثبت نام رایگان در این وب سایت، با سرآشپز های بنام کشور در ارتباط بوده و غذاهای محبوب خود را بیابید. بنابراین اگر تاکنون عضو این وب سایت نشده اید، همین حالا با مراجعه به صفحه ثبت نام به جمع سرآشپزهای ایرانی بپیوندید.

آرشیو اخبار
تلویزیون ال جی
کولرگازی ال جی
تصفیه هوا ال جی
   
   
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد. طراحی سایت : ایران طراح