کانال تلگرام
ال جی ایران

اینستاگرام
ال جی ایران
سبد خرید
پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ | Thursday 13 December 2018
صفحه اصلی     درباره ما     تماس با ما     ضمانت گلدایران     قوانین و مقررات    
ورود به سایت عضویت
اخبار     جشنواره ها
 

جشنواره در جشنواره

جشنواره در جشنواره

تنها 9 روز، تخفیف تکرار نشدنی سال

فقط از17 تا 25 اسفند ماه

 

با یک تیر دو نشان بزنید

با خرید تلویزیون OLED ال‌جی و شرکت در دو جشنواره «90 روز با ال‌جی» و «جشنواره در جشنواره» که فقط برای 9 روز ادامه دارد، از دو تخفیف ویژه در یک زمان بهره‌مند شوید.

جشنواره 90 روزه ال جی/ گلدیران به نیمه رسیده است و با نزدیک شدن عید استقبال بی‌نظیری از جانب مردم شاهد بودیم. استقبال گسترده‌ای که باعث شد گلدیران تصمیم بگیرد باز هم تجربه خرید را شیرین‌تر کند و برای محصولات پرطرفدار ال‌جی مثل تلویزیون‌های فوق پیشرفته OLED تخفیف ویژه‌ای در نظر بگیرد. این تخفیف ویژه تحت عنوان «جشنواره در جشنواره» به خریداران اهدا شده و به تخفیف ویژه قبلی که در جشنواره 90 روزه می‌گرفتید اضافه می‌شود؛ یعنی با خرید تلویزیون های OLED که در جدول جشنواره آمده است می‌توانید با یک تیر دو نشان زده و در دو جشنواره به صورت همزمان شرکت کنید.

برای شرکت در این جشنواره فقط 9 روز فرصت دارید و فقط با خرید تلویزیون‌های OLED ال‌جی در بازه 17 تا 25 اسفند می‌توانید از یک تخفیف فوق‌العاده بهره ببرید.

 

تخفیف‌های در نظر گرفته شده برای مدل‌های ذکر شده در جدول پس از نصب در کارت مشتری شارژ خواهد شد. لازم به ذکر است که مهلت نصب برای محصولات این جشنواره تا 28 اسفند سال 96 است. تخفیفات و هدایای این جشنواره علاوه بر جشنواره نوروزی ٩٠ روز با ال‌جی است. به همین خاطر مجموع مبالغ هدایا به‌صورت یکجا در کارت هدیه‌ای که هنگام خرید دریافت نموده‌اید شارژ می‌گردد و نیاز به دو کارت هدیه نیست.

 

شرایط جشنواره :

تخفیفات در نظر گرفته شده برای مدل های ذکر شده در جدول جشنواره، پس از نصب در کارت مشتری شارژ خواهد شد( فرصت نصب تا 28 اسفند 1396).

تخفیفات این جشنواره علاوه بر " جشنواره نورزوی 90 روز با ال جی"  می باشد، لذا دقت نمایید در مدل هایی که در دو جشنواره مشترک اند، مجموع مبالغ هدایا بصورت یکجا در کارت هدیه ای که هنگام خرید دریافت نموده اید شارژ می گردد و نیاز به دو کارت هدیه نمی باشد.

استفاده از مزایای این جشنواره برای مشتریان، مشروط به خرید محصولات مشمول جشنواره ( مطابق با جدول)، با گارانتی شرکت گلدیران و صرفاً از نمایندگی های مجاز این شرکت است.

شرایط و هدایای این جشنواره ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند.

در صورت بروز هر گونه مشکل یا ابهام با شماره 021-84733 تماس حاصل نمایید.

 

مراحل شارژ کارت هدیه

 

دقت فرمایید:

جهت دریافت تخفیفات پس از نصب، حتماً باید محصول خریداری شده توسط شرکت مشتریان گلدیران نصب گردد.جهت نصب با شماره ی 84733-021 تماس حاصل فرمایید.

مهلت نصب محصولات تا 28 اسفند ماه 1396 می باشد.

تنها ارسال شماره 16 رقمی کارت هدیه پرداخت الکترونیک سامان (که بر روی آن لوگوهای ال جی و گلدیران و عبارت کارت هدیه ویژه جشنواره صوتی و تصویری و لوازم خانگی، درج شده است) معتبر می باشد. شماره آن را بدون خط فاصله و ترجیحاً با اعداد انگلیسی ارسال فرمايید.

به ازای هر محصول مشمول جشنواره که خریداری می کنید، یک کارت، دریافت کنید و شماره ی آن را پس از طی مراحل نصب (که در بالا اشاره شد) ارسال فرمایید.

حداکثر تا 7 روز پس از نصب کالا، پیامک اولیه را دریافت خواهید کرد و می توانید شماره کارت خود را در پاسخ ارسال کنید. شارژ کارت بانکی  نیز حداکثر 20 روز پس از ارسال شماره ی کارت توسط شما، انجام خواهد شد.

جهت مشاهده وضعیت شارژ کارت خود می توانید عدد  1 را از شماره موبایلی که هنگام نصب اعلام نموده اید، به سامانه 100083583 ارسال فرمایید.

در صورتی که پس از گذشت یک هفته از نصب محصول، پیامکی دریافت نکردید یا پس از گذشت بیست روز از ارسال شماره کارت، کارت شما شارژ نشد از شماره موبایلی که هنگام نصب اعلام نموده اید، عدد 4 را به شماره 100083583 پیامک فرمایید تا با شما تماس حاصل شود یا با شماره 84733-021( بخش جشنواره ها ) تماس بگیرید. فراموش نکنید که در صورت عدم دریافت پیامک یا تاخیر در شارژ کارت، مهلت پیگیری تا 1 ماه پس از پایان جشنواره خواهد بود و پس از این مدت شارژ کارت ها میسر نمی باشد.

کارت هدیه ی پرداخت الکترونیک سامان را می توانید در هنگام خرید از همه کارت خوان های (POS) سراسر کشور استفاده نمایید و نمی توان از این کارت برای انتقال یا دریافت وجه نقد از خودپرداز استفاده کرد.

آرشیو اخبار
تلویزیون ال جی
کولرگازی ال جی
تصفیه هوا ال جی
   
   
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد. طراحی سایت : ایران طراح