اینستاگرام
ال جی ایران
سبد خرید
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ | Wednesday 3 June 2020
صفحه اصلی     درباره ما     تماس با ما     ضمانت گلدایران     قوانین و مقررات    
ورود به سایت عضویت
اخبار     جشنواره ها
 

میوه و سبزی خشک با سولاردام های ال جی

میوه و سبزی خشک با سولاردام های ال جی

سبزیجات و میوه‌های خشک‌ شده از مواد اصلی آشپزی ایرانی است و بسیاری از غذاهای محبوب این مرز و بوم شامل این مواد اصلی هستند.

با سولاردام ال‌جی، میتوانید انواع میوه ها را خشک و به عنوان یه میان وعده مفید و انرژی‌زا در طول روز مصرف کنید. با جایگزین کردن میوه‌های خشک بجای تنقلات ناسالم، گام مهمی در جهت ارتقای سلامتی بردارید.

با قابلیت خشک‌کردن سبزی که به منوی خودکار سولاردام اضافه شده است می‌توان شوید را در بهداشتی ترین حالت و با بالاترین کیفیت خشک نمود. همچنین از این دستگاه می‌توان برای خشک‌کردن میوه‌ها نیز استفاده کرد.


برای سولار مدل ۹۵ Ms کلید Gril Temp را زده شماره ۳ را انتخاب کرده سپس دما را انتخاب کنید و در نهایت زمان داده و استارت را بزنید.

برای سولار مدل ۹۷ MS کلید FRY&Dry را بزنید شماره ۵ را انتخاب کرده و استارت را بزنید (که این کلید برای خشک کردن ۴۰۰ گرم شوید تعریف شده اما می‌توان در این حالت انواع میوه و سبزیجات را خشک کرد و به نسبت با کلید کنترل زمان را زیاد کنید)

برای سولارهای مدل های ۹۳Ms ، ۹۴Ms و ۹۱ Ms ابتدا ماکرو ۹۰۰ وات را انتخاب کرده ، زمان میدهیم تا جایی که آب سبزی یا میوه ها گرفته شود. سپس ماکرو ۳۶۰ وات را انتخاب کرده و تا جایی که کاملا خشک شوند زمان مى دهیم.

 

برای مشاهده جدیدترین سولاردام های ال جی به سایت ال جی ایران مراجعه کنید.

WWW.LG-iran.com

 

آرشیو اخبار
تلویزیون ال جی
کولرگازی ال جی
تصفیه هوا ال جی
   
   
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد. طراحی سایت : ایران طراح