اینستاگرام
ال جی ایران
سبد خرید
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ | Wednesday 3 June 2020
صفحه اصلی     درباره ما     تماس با ما     ضمانت گلدایران     قوانین و مقررات    
ورود به سایت عضویت
اخبار     جشنواره ها
 

خنک کنندگی بیشتر با ساید های ال جی

خنک کنندگی بیشتر با ساید های ال جی

 

این فناوری اصلی ال‌جی عملکردی استثنایی، ذخیره انرژی و صدایی کمتر تولید می‌کند.

ال‌جی هفته گذشته فروش جهانی ۱۵ میلیونُمین یخچال خود را که مجهز به کمپرسور اختصاصی خطی اینوِرتر به عنوان موفق‌ترین فناوری بخش لوازم خانگی هستند را اعلام کرد. ال‌جی با افزایش ۸ درصدی فروش یخچال‌های پیشرفته خود نسبت به سال گذشته مواجه شد و انتظار می‌رود امسال ۴ میلیون دستگاه از یخچال‌های ال‌جی به فروش برسد؛ یعنی به طور متوسط هر دقیقه ۷ یخچال فروخته می‌شود.

کمپرسور خطی اینورتر ال‌جی یک بخش مهم در همه یخچال‌های پیشرفته به شمار می‌رود و فناوری اصلی در پس موفقیت لوازم خانگی این شرکت محسوب می‌شود. برخلاف کمپرسورهای متداول چرخان که از حرکت چرخشی بهره می‌برند، کمپرسور خطی ال‌جی حرکت خطی را به قدرت سرمایش برای بازده بیشتر مبدل می‌کند. این فرایند مصرف انرژی و صدای کمتری در مقایسه با موتورهای معمولی یخچال‌ها دارند.

ال‌جی از همان ۱۶ سال پیش که کمپرسورهای خطی اینورتر را تولید کرده است به طور مداوم برای بهبود این فناوری در تلاش است. پنجمین نسل از کمپرسور خطی اینورتر ال‌جی که در سال ۲۰۱۴ معرفی شد ۵۵ درصد بازده انرژی بهتری دارد و ۱۵ درصد در مقایسه با نسل اول میزان صدایش کمتر است. ال‌جی ۹۸۱ حق امتیاز و مالکیت معنوی مربوط به فناوری کمپرسور خطی اینورتر را در کره جنوبی، ۲۳۲ حق امتیاز در امریکا و ۵۲ حق امتیاز را در اروپا به نام خود ثبت کرده است.

کمپرسور خطی اینورتر ال‌جی با عنوان “بهترین یخچال” برای عملکرد عالی، کنترل دمای مداوم و میزان صدای کم توسط شماری از سازمان‌ها و کارشناسان بررسی محصولات در سراسر دنیا شناخته شده است. ال‌جی مجموعه یخچال‌های جدید Centum System خود را که سال گذشته برنده جایزه شده و مخصوص بازار اروپا هستند توسعه می‌دهد. کمپرسور خطی اینورتر Centum System با ۲۰ سال ضمانت پشتیبانی می‌شود و اولین در صنعت به شمار می‌رود که توسط VDE تحسین شده است.

VDE معتبرترین سازمان اروپایی امنیت و استاندارد است.

آرشیو اخبار
تلویزیون ال جی
کولرگازی ال جی
تصفیه هوا ال جی
   
   
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد. طراحی سایت : ایران طراح