اینستاگرام
ال جی ایران
سبد خرید
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ | Wednesday 3 June 2020
صفحه اصلی     درباره ما     تماس با ما     ضمانت گلدایران     قوانین و مقررات    
ورود به سایت عضویت
اخبار     جشنواره ها
 

ساید بای ساید یا LCD ؟؟؟

ساید بای ساید یا LCD ؟؟؟

با INSTAVIEW در ساید بای سایدهای ال جی زندگی هوشمند را تجربه کنید

شرکت ال جی همیشه در صنعت لوازم خانگی سردمدار شرکت های بزرگ جهان بوده است ، این پیشرو بودن در صنعت تولید دستگاه های هوشمند و لوازم خانگی این بار با ارائه برندی نوین در حوزه تولید لوازم خانگی فوق پیشرفته بنام LG SIGNATURE بود. ال جی در ماه های گذشته با تلاش های زیادی در حوزه تولید لوازم خانگی فوق پیشرفته توانسته جایگاهی متفاوت در تولید تلویزیون های پیشرفته ، یخچال های خانگی و لباس شویی از آن خود کند.

یخچال LG SIGNATURE InstaView™ یک محصول مبتکرانه و پیشرفته است.

برای اشاره به روحیه نوآورانه آن، ال‌جی فناوری DOOR-in-Door™ اش که برنده جایزه شده است را با اضافه کردن ویژگیInstaView DOOR-in-Door™ دیک گام به جلو برده است و صنعت یخچال‌ها را متحول کرده است.
یخچال Door-in-Door هوشمند InstaView™ با معرفی ویژگی‌های متنوع و مناسب طراحی شده است. این یخچال دارای یک صفحه LCD 29 اینچی لمسی است که به محض اینکه دو ضربه روی آن بزنید مانند شیشه شفاف می‌شود.

یخچال Door-in-Door هوشمند InstaView™ قابلیت‌های متنوع ارتقا یافته دیگری نیز در اختیار شما می‌گذارد. ویژگی برچسب هوشمند به شما اجازه می‌دهد در پنل روی یخچال لیست مواد داخل یخچال را سازماندهی کنید و یا لیست کارهایی که باید در طول روز انجام دهید را مدیریت کنید.

اعضای خانواده می‌توانند برای یکدیگر یادداشت بگذارند و لیست انجام کار روی صفحه نمایشگر یادداشت کنند. لنز ۲ مگاپیکسلی پانارومای بسیار عریض داخل یخچال، از داخل یخچال در زاویه‌های مختلف عکس می‌گیرد و آنها را به‌صورت بی‌سیم به گوشی هوشمند مورد نظر می‌فرستد.

قابلیتی که برای افرادی که بدون لیست خرید به فروشگاه می‌روند بسیار کاربردی است.

آرشیو اخبار
تلویزیون ال جی
کولرگازی ال جی
تصفیه هوا ال جی
   
   
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد. طراحی سایت : ایران طراح